- -25%
Navulling voor mineralenmand voor EVA BEP- en PLC-fonteinen - 7 liter, 12 liter en 25 liter.
Met de vulkanisch gesteentevuller van EVA kunt u tijdens onderhoud de mineralenmand van uw BEP- of PLC-filterfontein vernieuwen.
Dankzij het exclusieve en gepatenteerde proces geven vulkanische rotsen een mineraalsupplement af dat rijk is aan sporenelementen, waardoor uw lichaam wordt voorzien van essentiële elementen voor zijn fysiologische evenwicht.
EVA-gesteenten worden gewonnen en geselecteerd in gebieden die ver verwijderd zijn van alle vervuiling van menselijke oorsprong en verspreiden meer dan 14 mineralen in gefilterd en gezuiverd water. Deze rotsen dragen ook bij aan de stabilisatie van de ideale pH die na filtratie wordt verkregen.
Bij dagelijks gebruik bedraagt de duur gemiddeld 24 maanden.Het is raadzaam om de mineralen in het blauwe mandje te vervangen.De prullenbak gaat gemakkelijk open.Bij BEP-fonteinen dient u zowel de witte magnetische ring als het IRL-gedeelte te behouden.
MINERALEN AANWEZIG IN DE MAND
Elementen - Mineralen - in % verhouding